Home staging je preto lepšie zveriť odborníkom, ktorý nemajú k nehnuteľnosti citovú väzbu. Pomôžeme vám upraviť váš byt či dom k predaju tak, aby prvý dojem z nej bol čo najlepší, nech už na fotkách v inzerátu alebo pri osobných obhliadkach. V rámci prípravy nehnuteľnosti na prezentáciu ponúkame aj základné vybielenie.

Home staging

Príprava nehnuteľnosti na prezentáciu

Cieľom home stagingu je pripraviť byt či dom k prezentácii potencionálnym kupujúcim tak, aby pôsobil útulne, vkusne a prvý dojem bol čo najlepši. Odborníci z oblasti sociálnej psychológie ako aj experti na obchodné vyjednávanie poukazujú na to, že rozhodovanie ku kúpe sa často odohráva na podvedomej, emocionálnej rovine. Preto vytvorenie správnej atmosféry v interiéri pre pocit budúceho domova je pre úspešný predaj veľmi dôležité.

V rámci tejto služby Vašu nehnuteľnosť upraceme, v prípade potreby zbavíme prebytočného nábytku, dodáme vhodné bytové doplnky ako deky vankúšiky, závesy, dekoratívne predmety a podobne. Našim cieľom je dosiahnuť takzvaný hotelový efekt, kedy dom či byt pôsobí čisto a príjemne bez ohľadu na typ návštevníka.

Dohodnúť si stretnutie

Profesionálna prezentácia nehnuteľností

To čo pritiahne pozornosť

Obal predáva

Pre úspešný predaj nehnuteľností je v 21 storočí nevyhnutná
profesionálna prezentácia. Preto aj my v Romdom reality
kladieme dôraz na najmodernejšie a najúčinnejšie
vizuálne nástroje. Pripravíme Vám profesionálne fotografie,
ktoré pritiahnu pozornosť potencionálnych kupujúcich.
Pomocou videoobhliadkyukážeme reálny a živý pohľad na
Vašu nehnuteľnosť. Vyhotovíme virtuálnu obhliadku, vďaka
ktorej sa záujemcovia o kúpu poprechádzajú po vašej
nehnuteľnosti vo svojom mobile, tablete či počítači. Natočíme
váš dom či pozemok z dronu a ukážeme ho z vtáčej
perspektívy pre lepšiu predstavu o lokalite. Už žiadne zbytočné
obhliadky, privedieme Vám vážnych záujemcov o kúpu,
predáme Vašu nehnuteľnosť rýchlejšie a za lepšiu cenu.

Fotografie

Dnes už takmer každý vlastní smartfón s výkonným fotoaparátom a dokáže s ním vyhotoviť pekné fotografie. Napriek tomu vyhotoviť kvalitnú fotoprezentáciu nehnuteľností si vyžaduje určitú dávku skúseností a samozrejme kvalitné fotovybavenie. Maklér alebo fotograf musí brať do úvahy svetelné podmienky, uhol fotografovania, nastavenie šírky záberu a formátu fotografie. Pre vyhotovenie kvalitnej fotoprezentácie u nás v Romdom reality používame fotoaparáty mobilov najvyššej rady alebo digitálne zrkadlovky. Následne upravujeme fotografie vo foto editore, tak aby fotografie spĺňali tie najvyššie kritériá. U prémiových nehnuteľností často spolupracujeme aj s profesionálnymi fotografmi.

Videoobhliadky

Už žiadne zbytočné obhliadky

Ak platí, že obraz vydá za tisíc slov, potom video vydá za tisíc obrazov. V spolupráci s profesionálnym fotografom natočíme vašu nehnuteľnosť, pripravíme efektné prezentačné video s titulkami a ozvučením aby záujemcovia o kúpu získali podrobný obraz o nehnuteľnosti, ktorý si môžu prehliadnuť na svojom počítači, tablete či mobile.

Dohodnúť si stretnutie

Využívame moderné nástroje

Kupujúci chcú vedieť čo najviac informácií, aby sa mohli s nehnuteľností zoznámiť ešte pred fyzickou obhliadkou. Navyše v dnešnej uponáhľanej dobe ľudia nechcú strácať čas a chodia na prehliadky len tých najzaujímavejších nehnuteľností.

Video je populárny formát pre prezentáciu nehnuteľností na realitných portáloch. Okrem toho sú videa najpozeranejším formátom aj na sociálnych sietiach ako je YouTube, Facebook a Instagram kde majú veľký dosah. S klasickým textovým inzerátom s pár fotografiami dnes už len ťažko uspejete, preto využívame veľa formátov a umiestnení pre oslovení ďalších a ďalších potenciálnych kupcov.

Virtuálne obhliadky

Prilákajte len vážnych záujemcov

Virtuálne obhliadky znižujú počet zbytočných fyzických obhliadok, pretože na ne prídu len vážni záujemcovia. Reálna prezentácia nehnuteľnosti eliminuje potenciálne sklamanie alebo nenaplnené očakávania, ktoré môžu vzniknúť na základe statických fotografií. Zo skúsenosti môžeme tvrdiť, že nehnuteľnosti ponúkané s virtuálnou prehliadkou sa predajú rýchlejšie a často za lepšiu cenu ako rovnaké bez prehliadky.

Dohodnúť si stretnutie
Pozrite si ukážky virtuálnych obhliadok

Prilákajte len vážnych záujemcov

Virtuálne obhliadky zvyšujú atraktivitu nehnuteľnosti, pretože záujemcovia si môžu už vopred premyslieť, ako by si ju usporiadali podľa svojho. Navyše znižujú počet fyzických prehliadok, pretože na nich prídu len vážni záujemcovia, a eliminujú potenciálne sklamanie alebo nenaplnená očakávania, ktoré môžu vzniknúť na základe statických fotografií. ZO skúsenosti môžeme tvrdiť, že nehnuteľnosti ponúkané s virtuálnou prehliadkou sa predajú rýchlejšie a často za lepšiu cenu ako rovnaké bez prehliadky.

Zábery z dronu

Pohľad z vtáčej perspektívy

„Lokalita, lokalita, lokalita“ je obvyklá odpoveď realitných maklérov na otázku, čo je najdôležitejší faktor pri predaji nehnuteľnosti. A ten najlepší spôsob ako prezentovať lokalitu kde sa Vaša nehnuteľnosť nachádza je pohľad zhora. Video z dronu ukáže za minútu viac ako polhodinová obhliadka okolia. Jednoduchý spôsob ako ukázať záujemcom Vašu nehnuteľnosť z vtáčej perspektívy zvyšuje Vašu šancu predať nehnuteľnosť rychlejšie a za lepšiu cenu..

Dohodnúť si stretnutie

3D pôdorysy a vizualizácie

Lepšia predstava o priestore

Vnútorná dispozícia domu alebo bytu je okrem lokality a ceny jedným z najdôležitejších kritérií rozhodovania pri kúpe nehnuteľnosti. 3D pôdorysy dávajú záujemcom o kúpu presnú predstavu o tom, ako sú usporiadané jednotlivé miestnosti v dome či v byte, aké sú veľké, či sú priechodné a pod.

Dohodnúť si stretnutie

Už žiadne zbytočné obhliadky

3D Pôdorysy spolu aj s virtuálnymi obhliadkami a video-obhliadkami znižujú počet zbytočných obhliadok na nehnuteľnosti a zvyšujú pravdepodobnosť kúpy u tých ktorí sa rozhodli nehnuteľnosť navštíviť aj osobne.

U nehnuteľností bez nábytku (holobytov, holodomov), prípadne starších nehnuteľností vieme v rámci spracovania vizualizácií interiérov ukázať možnosti usporiadania a zariadenia jednotlivých miestností, čo dáva potencionálnym zákazníkom lepšiu predstavu o vnútornej využiteľnosti priestoru.

Inzerujeme vašu nehnuteľnosť tam, kde je najviac potenciálnych záujemcov o kúpu: na všetkých veľkých realitných portáloch ako sú Nehnuteľnosti.sk, Topreality.sk, Reality.sk a Byty.sk, Bazos.sk, Novostavby.sk, Chaty.sk a ich pridružených stránkach.

Pri inzeráte vašej nehnuteľnosti platíme aj topovanie, čo znamená, že sa inzerát umiestňuje na najvyšších pozíciách medzi ponúkanými nehnuteľnosťami. Samozrejmosťou je aktualizácia a prípadné zvýraznenie inzerátov, tak aby váš byt či dom bol neprehliadnuteľný.

Dohodnúť si stretnutie

Topovanie
a zvýraznenie inzerátov

S nami ste vždy navrchu

Byť viditeľný je základným pravidlom dobrej propagácie. Zo štatistík chovania ľudí na internete vieme, že návštevníci stránok venujú pozornosť hlavne prvým zobrazeným ponukám. Súčasná generácia je maximálne vizuálne zameraná a čas, ktorý strávi bežný návštevník na jednej webovej stránke, sa výrazne skracuje.

Aby sme v rámci tohto veľmi krátkeho času zaujali pozornosť potencionálneho kupujúceho, zobrazujeme vaše inzeráty vždy čo najvyššie medzi ostatnými ponukami.

Dohodnúť si stretnutie

Prezentácia
na sociálnych sieťach

Prémiový online marketing

Obzrite sa okolo seba a pozorujte, koľko ľudí práve sleduje niečo na svojom smartfóne. S veľkou pravdepodobnosťou sú práve na niektorej zo sociálnych sietí a či už je to Facebook, Instagram alebo YouTube a my poznáme spôsob, ako ich účinne osloviť.

Vašu nehnuteľnosť odprezentujeme na najpoužívanejších sociálnych sieťach. Pre každú sieť používame špecifický formát, aby sme využili všetky jej možnosti. Kombinujeme videá, fotografie a text, aby si záujemcovia o nehnuteľnosti urobili čo najpresnejší predstavu. Staráme sa o to, aby ponuka vášho bytu či domu bola ľahko vyhľadateľná, nech už bude potenciálny kupec hľadať kdekoľvek.

Dohodnúť si stretnutie

Presťahujeme vás

Nemusíte preniesť jedinú krabicu

Veľa rokov života vašej rodiny sa má zrazu zmestiť do niekoľkých krabíc. Zmena domova je stresujúca záležitosť sama o sebe, nepridávajte si starosti ešte tým, že by ste museli riešiť sťahovanie všetkých vašich vecí. S nami nemusíte zháňať dodávku, otravovať svojich známych ani robiť prieskum medzi sťahovacími firmami.

Dohodnúť si stretnutie

Vybavíme za vás

Vysťahovanie aj presťahovanie zariadime za vás. Bez ťažkostí presťahujeme objemný nábytok, krehký porcelán aj váš obľúbený fikus.

Ponúkame aj vysťahovanie starého nábytku, a jeho prípadnú likvidáciu, či už pred predajom kvôli lepšej prezentácii alebo po predaji pred odovzdaním bytu.

Ponuka presťahovania platí v rámci okresu, pri dlhších vzdialenostiach vieme ponúknuť presťahovanie s výraznou zľavou. Sťahováci dorazia načas v dohodnutom termíne a o všetko sa postarajú.

Dohodnúť si stretnutie

Bezplatné určenie ceny

Určenie trhovej ceny nehnutelnosti

Stanovenie optimálnej ceny a následné vyjednávanie s potencionálnymi kupujúcimi nie je jednoduché. Trhovú cenu ovplyvňuje mnoho faktorov a pozrieť si len ceny podobných nehnuteľností na internete nemusí dať správny obraz o reálnej trhovej cene. My ako profesionálna realitná kancelária využívame na určenie trhovej ceny rôzne nástroje, ako sú CMA – porovnávacie cenové analýzy, prognózy vývoja trhu a praktické skúsenosti z danej lokality. Vieme posúdiť čo cenu nehnuteľnosti zvyšuje, čo naopak znižuje a poradíme ako dosiahnuť čo najvyššiu cenu profesionálnou prezentáciou nehnuteľnosti. Vždy sa snažíme získať pre klienta maximálnu cenu, stanovenú na základe faktov a poznatkov. Naši makléri sú školení na taktiku a psychológiu vyjednávania, aby odolali tlakom kupujúcich na zľavu, pokiaľ nie je nevyhnutná na uzavretie obchodu. Nastavia Vám stratégiu predaja tak aby ste nehnuteľnosť predali čo najrýchlejšie a za čo najvyššiu trhovú cenu.

Dohodnúť si stretnutie