Referencie

Spokojnosť našich klientov je pre mňa tým najväčším ocenením.

Rafael Timoner Benejam

Spokojný kupujúci pri preberaní dvojizbového bytu v Bytči.

Kombinácia profesionality a ľudskosti v jednom. Veľmi oceňujem, že všetky náležitosti ohľadom predaja a následnej kúpy novej nehnuteľnosti som mohla úplne vypustiť a kancelária sa o všetko postarala. Celé sa to udialo v rekordne krátkom čase. Vrelo odporúčam a určite využijem ich služby v blízkej budúcnosti. 

M. Benická

Spolupráca bola výborná, bol som vždy včas informovaný a v prípade nejasnosti som sa stretol vždy s ochotou spolupracovať. Vďaka 

Pavol Medvecký

S prácou makléra som veľmi spokojná, oceňujem jeho ľudsky prístup a ochotu. Určite odporúčam.

Cyntia Dančová

Spokojní klienti pri preberaní pozemkov a domov v Maršovej-Rašove.

S pánom Kolovrátkom spolupracujem ako developer už niekoľko rokov pri predaji pozemkov a domov na projekte Nová Lietava. Oceňujem jeho služby ako skúseného makléra a zároveň ako vynikajúceho marketéra. Vždy je ochotný, poctivo ma informuje o všetkých podrobnostiach prebiehajúcich obchodov a rieši problémy aj nad rámec svojich bežných maklérskych povinností. K spolupráci pristupuje aktívne, predvída ťažkosti a vždy hľadá riešenia v prospech zákazníka. Maximálna spokojnosť. “

Michal Ondričko MM Creative s.r.o.

S pánom Kolovrátkom bola radosť spolupracovať. Fundovane, zodpovedne sa postaral o všetky náležitosti predaja a následnej kúpy novej nehnuteľnosti. Profesionál, s priateľským prístupom, s pomocou nad rámec dohody o poskytovaných službách. Prajem veľa úspechov

Margita Benická

Spokojná kupujúca pri preberaní garáže na Rosinkách.

Spokojní kupujúci pri preberaní štvorizbového bytu na Martinskej ulici V Žiline.

Prístup pána Kolovrátka je na vysokej profesionálnej úrovni. V rámci našej spolupráce zabezpečoval plnohodnotne cely proces kúpy nehnuteľnosti, od prvej obhliadky až po vklad do katastra. Dokonca pomohol aj pri prepise energií,. Naša komunikácia bola vždy otvorená a kvalitná. Za jeho pomoc a prístup chcem veľmi pekne poďakovať . 

Peter Bielik

Spokojní klienti pri odovzdávaní dvojizbového bytu na Severnej ulici v Žiline.

Spokojná kupujúca pri preberaní jednoizbového bytu v Stráňavách.

Na zaklade velmi pozitivnej skusenosti doporucujem sluzby maklera Kolovratka vsetkym, ktori maju zaujem o hladky a bezstresovy predaj alebo kupu nehnutelnosti. Je to skuseny makler, ktory pozna situaciu na trhu s nehnutelnostami, marketingove strategie, pravne a financne stranky predaja ci kupy nehnutelnosti. Ma profesionalny a zodpovedny pristup ku klientom-vzdy je nacas, na vsetky dotazy promptne odpoveda, ochotne a trpezlivo vysvetli prip. nejasnosti. Od prveho stretnutia az po uspesny predaj nasho bytu som sa citila v dobrych rukach, byt sa predal rychlo a za cenu, s ktorou som spokojna.. 

Ing. Eva Černá

Spokojní kupujúci pri preberaní štvorizbového bytu na Hečkovej ulici na Hlinách 5.

Spokojní kupujúci pri preberaní chaty v Lietavskej Svinnej.

Spokojná kupujúca pri preberaní rodinného domu vo Varíne


Profesionálny prístup a služby. Odporúčam. 

LP

Veľká spokojnosť. Pán Kolovrátek vybavil všetko čo bolo treba, dokonca mi pomohol aj s niektorými vecami s ktorými nemusel. Ďakujem.

Dominik Brandys

Spokojní klienti pri odovzdávaní jednoizbového bytu na Tatranskej ulici na Vlčincoch 3.


Spokojný klient zo Žiliny, pri preberaní dvojizbového bytu na Závodskej ulici.

Spokojný klient pri preberaní jednoizbového bytu v centre Žiliny.

Dobrý deň, s pánom Ing. Kolovrátkom sme boli nadmieru spokojní. Veľmi schopný a spoľahlivý maklér. Vybavil všetky dokumenty a obehal všetky úrady za nás, za čo sme mu s priateľom nesmierne vďační. Netrvalo ani 2 mesiace od prvej obhliadky bytu a už sme sa sťahovali. Určite by som odporučila aj svojím známym.

Zuzana O.

Spokojnost. Ľudsky a seriozny pristup oproti skusenostiam s inymi maklermi v zilinskom regione z minulosti.

Spokojní klienti (predávajúci/kupujúci) zo Žiliny, pri preberaní štvorizbového bytu na ulici Fraňa Mráza.

Ocenil som ochotu ústretovosť a organizačné schopnosti pán Kolovrátka. Vždy reagoval pohotovo, spolupracoval s mojim finančným poradcom pri vybavení hypotéky a veľmi rýchlo vyriešil zlyhanie katastra, keď kvôli chybe pracovníčky pozastavili konanie na zápis do listu vlastníctva

Jaroslav

Spokojní klienti pri preberaní chaty v Terchovej.

Dakujeme za profesionalnu pomoc a absolutne bezproblemovy priebeh predaja nasej nehnutelnosti. Pan Kolovratek nam poskytol odbornu pomoc a riesil vsetky zalezitosti a komplikacie, ktore vzikli pocas predaja bytu. Sme velmi spokojni a mozeme skutocne odporucat. Zelame vela uspechov.

Elena

Spokojný klient zo Žiliny pri preberaní dvojizbového bytu na Jarnej ulici na Hlinách 7.

Som nadmieru spokojná so spoluprácou

 s vašou RK a konkrétne s pánom Ing.Kolovratkom, ktorý urobil pri predaji našej nehnutelosti všetko možné i nemožné i vzhľadom na to, že mal oddychovať na dovolenke a aj počas nej, riešil naše záležitosti, len aby nám vyšiel v ústrety! Taktiež všetko ohľadne dokumentov vyriešil nadštandardne! Vzdy som bola informovaná o podrobnostiach, či bol týždeň, alebo víkend...za čo moc ďakujem ! Vďaka nemu budem určite vašu RK odporúčať aj známym!

Zuzana Bohušová

Hodnotim kladne.Vyborna spolupraca pri predaji nehnutelnosti.Odbornik na svojom mieste. Doporucim priatelom.

Rudolf

 konaním a prístupom pána Kolovrátka som veľmi spokojný.

Ladislav Čellár

Spokojný klient pri preberaní svojej novej nehnuteľnosti v Považskom Chlmci.

Bola som veľmi spokojná. Maklér bol ústretový a zabezpečil čo bolo potrebné. Doporučil mi aj finančníka cez ktorého som vybavovala úver, čím som ušetrila čas a mohla sa venovať svojej práci. Takže hodnotím veľmi pozitívne. S pozdravom

Monika B.

Predávali sme byt na diaľku, pretože nebývame v Žiline. Pán Kolovrátek za nás vybavil všetky formality a ušetril nám veľmi veľa času. V každom momente nás informoval o priebehu obchodu a aktívne riešil všetky vzniknuté problémy. Oceňujeme vysokú profesionalitu a príjemné vystupovanie. Odporúčame každému, kto chce predávať alebo kupovať nehnuteľnosť.

Bohuslava K.

Spokojní klienti pri preberaní štroizbového bytu v Rajci.

Doterajsia spolupraca s p.Kolovratkom nema chybu. Velmi slusny mlady clovek, ochotny a trpezlivy k zakaznikovy. S p.Kolovratkom som nadmieru spokojny. Z tohto dovodu som doporucil predaj nehnutelnosti v Pov.Chlmci aj mojmu bratrancovi. Hned zareagoval a navstivil nas uz 3-krat s klientom aj po 18hod. Moju nehnutelnost navstivil s viacerymi klientami co nemozem povedat o inych realitkach. Takze DOTERAJSIA MAXIMALNA SPOKOJNOST.

Rudolf Kozlik

Spokojní klienti zo pri preberaní trojizbového bytu na Hlinách 7 na Jarnej ulici.

Spokojní klienti pri odovzdávaní rodinného domu v Závodí s manažérom pobočky Ing. Romanom Kolovrátkom

Veľmi pekne ďakujem za spoluprácu Ing.Kolovrátkovi a za jeho ústretový postoj ku klientom v predmete spolupráce. Taktiež oceňujem kvalifikovaný prístup ku prezentácii činností vašej realitnej kancelárie.

S pánom Kolovrátkom som bola veľmi spokojná, pomohol mi aj pri vybavovaní podkladov pre hypotekárnu banku, všetko prebehlo hladko a rýchlo, až po zápis môjho vlastníctva na katastri. Určite ho odporúčam každému kto predáva alebo kupuje nehnuteľnosť! .

Spokojní klienti zo Žiliny pri preberaní dvojizbového bytu na ulici J. Milca.

Bol som spokojný s profesionálnym prístupom p. Kolovrátka. Od začiatku až do konca som vždy mal prehľad o situácii a predaj sa podarilo dotiahnuť do úspešného konca.

Marián Vrábel

S pánom Kolovrátkom sa mi úžasne spolupracovalo. Bol veľmi ústretový a ochotný. Pomáhal mi v situácii, keď som potrebovala nutne nové bývanie, aktívne mi hľadal byt podľa mojich predstáv, ponúkal alternatívy a sprevádzal ma na viacerých obhliadkach. Hoci som nakoniec kupovala byt od svojho známeho, chcem mu touto cestou poďakovať za jeho trpezlivý a profesionálny prístup.

Andrea S.

Spokojní klienti zo Žiliny pri preberaní záhradnej chatky v Rajci.

Veľmi si vážim prístup pána Kolovráteka, všetky moje požiadavky splnil a som veľmi rad že snim budem na ďalej spolupracovať!

S.M.

Veľmi príjemný pán. Všetko vybavil ku našej spokojnosti. Aj po ukočení prepisov nas informoval o vypise z katastra a zaujímal sa či je všetko v poriadku.

J.H.

Spokojná klientka pri preberaní rodinného domu v Považskom Chlmci.

Dobrý deň kupovali sme spolu s manželkou byt v Žiline. Pán Kolovrátek vybavil všetky náležitosti, komunikácie, doklady, tak, že nám ušetril veľké množstvo času. Som veľmi spokojný s jeho službami

Boris V

Bola som veľmi ohromená profesionálnym prístupom. Vždy si našiel čas a zodpovedal všetky potrebné otázky bez váhania. Určite odporučím známym. Ďakujem a v prípade potreby určite znovu využijem vaše služby.

Silvia, Žilina

Spokojná klientka pri odovzdávaní kancelárskych priestorov v polyfuknčnom dome Renox na Vlčincoch v Žiline.

S pracou a celym priebehom som spokojny, s radostou odporucim.

Pavol F.